Stenopiniai akiniai

Didžiausia senatvinės toliaregystės priežastis – akies lęšiuko darbą kontroliuojančių raumenų silpimas. Akims žvelgiant pro mažas skylutes, fokusuojantys raumenys yra priversti dirbti, todėl tokia 15-20 minučių kasdieninė mankšta suteikia galimybę pajausti regėjimo pagerėjimą jau po poros savaičių darbo.

Akiniai treniruokliai dėvimi kasdien po 15 minučių yra pigus ir geras būdas pagerinti savo regėjimą. Jie taip pat sumažina širdies plakimo dažnį, galvos skausmą ir įtampą.

Kai Jūs žvelgiate į Jums neaiškiai matomą neryškų objektą, jūsų smegenys siunčia impulsą akių raumenims tinkamai fokusuoti atvaizdą, kol bus pasiektas didžiausias galimas kontrastas. Jei to jūsų akių raumenims nepavyksta padaryti – Jūsų matomas objektas lieka nesufokusuotas.

Akiniai treniruokliai pagerina matomo vaizdo ryškumą, suteikdami galimybę jūsų smegenims surasti tinkamą fokusavimo tašką. Taip dėvint šiuos akinius fokusuojantys akių raumenys įpranta tinkamai fokusuoti vaizdą.

Akiniai treniruokliai pratina Jūsų akių raumenis tinkamai fokusuoti vaizdą.

Toliaregiai gali treniruoti savo akis fokusuodami žvilgsnį į objektus esančius arti jų, todėl rekomenduojama dėvint šiuos akinius treniruoklius skaityti bei dirbti kompiuteriu.

Trumparegiams patariama žiūrėti į objektus nutolusius nuo jų, taigi patariama dėvint akinius treniruoklius žiūrėti televizorių ir taip gerinti savo regėjimą.

Šie akiniai treniruokliai puikiai dengia akis, o tamsūs polikarbonatiniai lęšiai yra taip išgaubti, kad kiekviena skylutė yra vienodai nutolusi nuo akies obuolio. Tai leidžia Jūsų akims tinkamai fokusuoti vaizdą, kas ir yra ypač svarbu.