PAGRINDINĖS SĄVOKOS

Šioje Privatumo politikoje didžiąja raide rašomos sąvokos turi žemiau nurodytas reikšmes, išskyrus atvejus, jeigu kontekstas reikalauja kitaip:

Bendrovė – Uždaroji akcinė bendrovė Beržūna, juridinio asmens kodas: 166900332, registruotos buveinės adresas: Gamyklos g. 44D, LT-89104 Mažeikiai, apie kurią duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, elektroninio pašto adresas: 

info@berzuna.lt,  telefono numeris: +370 650 72588;

Svetainė – Bendrovės internetinis puslapis, kuris yra pasiekiamas internetiniu adresu – https://www.optikavizija.lt/;

Naudotojas – bet kuris (tiek fizinis asmuo, tiek juridinis asmuo), kuris naudojasi Svetaine;

Paskyra – Svetainės nuoroda atitinkamame internetiniame puslapyje;

Slapukas – tai nedidelis failas, kurį Naudotojo naudojamo įrenginio Naršyklė priima iš Svetainės ir išsaugo Naudotojo įrenginyje. Slapukai leidžia Svetainei prisiminti informaciją apie naršymo įpročius, veiksmus, paieškas bei nustatymus, kad būtų galima naudotis visu Svetainės funkcionalumu, o kiti apsilankymai Svetainėje būtų paprastesni ir naudingesni;

Naršyklė – yra programa, skirta atvaizduoti internetinius puslapius Naudotojo naudojamame įrenginyje;

Duomenų subjektas – fizinis asmuo, iš kurio Bendrovė, naudodamasi Svetaine gauna ir tvarko Asmens duomenis;

Duomenų tvarkytojas – juridinis ar fizinis asmuo, Bendrovės įgaliotas tvarkyti Asmens duomenis;

Asmens duomenys – bet kokia informacija apie fizinį asmenį, kurio tapatybė nustatyta arba kurio tapatybę galima nustatyti (Duomenų subjektas); fizinis asmuo, kurio tapatybę galima nustatyti, yra asmuo, kurio tapatybę tiesiogiai arba netiesiogiai galima nustatyti, visų pirma pagal identifikatorių, kaip vardą ir pavardę, asmens identifikavimo numerį, buvimo vietos duomenis ir interneto identifikatorių arba pagal vieną ar kelis to fizinio asmens fizinės, fiziologinės, genetinės, psichinės, ekonominės, kultūrinės ar socialinės tapatybės požymius;

Asmens duomenų tvarkymas – bet kokia automatizuotomis ar neautomatizuotomis priemonėmis su Asmens duomenimis ar Asmens duomenų rinkiniais atliekama operacija ar operacijų seka, kaip antai rinkimas, įrašymas, rūšiavimas, sisteminimas, saugojimas, adaptavimas ar keitimas, išgava, susipažinimas, naudojimas, atskleidimas persiunčiant, platinant ar kitu būdu sudarant galimybę jais naudotis, taip pat sugretinimas ar sujungimas su kitais dokumentais, apribojimas, ištrynimas arba sunaikinimas.

Svetainės administratorius – už Svetainės administravimą atsakingas asmuo;

IP adresas – kiekvienam prie interneto prijungtam kompiuteriui priskirtas unikalus numeris, kuris žinomas kaip interneto protokolo (IP) adresas. Kadangi šie numeriai paprastai priskiriami pagal šalies blokus, IP adresas gali būti dažnai naudojamas šaliai, kurioje kompiuteris prijungiamas prie interneto, identifikuoti;

Privatumo politika – šis dokumentas, kuriame yra numatytos pagrindinės asmens duomenų ir kitos svarbios informacijos rinkimo, kaupimo, tvarkymo ir laikymo taisyklės, naudojantis Svetaine.

Jei Privatumo politikoje konkrečiai nenurodyta kitaip, vienos giminės žodžiai taip pat gali reikšti ir kitą giminę.

BENDROSIOS NUOSTATOS

Svetainės Privatumo politikoje yra numatytos pagrindinės Asmens duomenų ir kitos Duomenų subjektui svarbios informacijos rinkimo, kaupimo ir jų tvarkymo taisyklės Naudotojui naudojantis Svetaine.

Privatumo politika skirta apsaugoti ir ginti Svetainės Naudotojų Asmens ir kitus duomenis nuo neteisėto naudojimo.

Ši Privatumo politika taikoma visais atvejais, kai Bendrovė gauna Asmens duomenis dėl to, kad Naudotojas naudojasi Svetaine.

SLAPUKAI

Naudotojas yra informuojamas ir išreiškia savo išankstinį laisvanorišką sutikimą leisti Bendrovei įrašyti Slapukus spausdamas mygtuką „Sutinku“ žemiau nurodytu būdu: atidarant Svetainę, atsiradusiame lauke nurodoma: Informuojame, kad svetainėje yra naudojami slapukai, kad tinkamai individualizuoti turinį. Spausdami „Sutinku“ Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Naršydami toliau Jūs sutinkate su svetainės privatumo politika.“. Naudotojas turi pasirinkimą Sutikti, Nesutikti su Slapukų naudojimu arba prieš išreikšdamas sutikimą ar nesutikimą pasinaudoti aktyvia nuoroda  „Daugiau apie privatumo politiką ir slapukus“ ir susipažinti su informacija apie Svetainėje naudojamus slapukus, galimybe juos išjungti ir Svetainės privatumo politika.   

Svetainėje naudojamų Slapukų rūšys:

Ilgalaikiai slapukai – tai tokie slapukai, kurie nustatytą laikotarpį išlieka Naudotojo kompiuteryje pasibaigus naršymo seansui, todėl gali įrašyti tam tikras Naudotojų parinktis arba veiksmus, kai Svetainė aplankoma iš naujo;

Seanso slapukai leidžia atpažinti Naudotoją per vieną apsilankymą Svetainėje, kad visi puslapio pakeitimai arba pasirinkimai būtų įsimenami keliaujant iš vieno puslapio į kitą. Šie slapukai leidžia greitai ir lengvai naršyti Svetainės puslapiuose, kad kaskart apsilankius naujoje vietoje nereikėtų iš naujo apdoroti informacijos. Seanso slapukai yra laikini ir išnyksta vos tik Naudotojas užveria naršyklę arba atsijungia nuo Svetainės;

Pirmosios šalies slapukai yra valdomi Bendrovės;

Trečiųjų šalių slapukai yra valdomi kitų organizacijų, kurios nepriklauso Bendrovei. Trečiųjų šalių slapukai, kurie gali būti išsaugomi kompiuteryje, telefone ar planšetėje, Svetainės naršymo metu yra „Google Analytics“ slapukai, skirti stebėti Svetainę. Šie slapukai renka informaciją apie tai, kaip Naudotojai naudojasi Svetaine. „Google Analytics“ anonimiškai renka informaciją apie lankytojų skaičių, vietą, iš kurios buvo naudojamasi Svetaine, bei kokiose Svetainės dalyse buvo naršoma. Šie Slapukai yra sukurti „Google Analytics“. Norint gauti daugiau informacijos, galima aplankyti: http://www.google.com/analytics.

Bet kokia informacija, surinkta per Slapukus, yra saugoma iki Slapukų galiojimo pabaigos ir nėra naudojama kitais nei šioje Privatumo politikoje nurodytais tikslais.

Eilės numeris

Slapuko pavadinimas

Slapuko tipas

Galiojimo laikas

Naudojimo paskirtis

1.

IDE

Ilgalaikis

16 mėn.

Trečiųjų šalių slapukas. Vienas iš pagrindinių ne „Google“ svetainėse naudojamų reklamavimo slapukų. Naršyklėse šio slapuko domenas yra doubleclick.net. Naudojamas pateikti aktualesniems skelbimams.

2.

__ga

Ilgalaikis

24 mėn.

Šį Slapuką naudoja „Google Analytics“, kad įvertintų Naudotojo  apsilankymo tikslus, parengtų ataskaitas apie Svetainės aktyvumą Svetainės operatoriams ir pagerintų Naudotojų patirtį besilankant Svetainėje.

3.

__gat

Trumpalaikis

1 min

Naudojamas „Google Analytics“ statistinei informacijai apie Svetainės lankomumą rinkti (renkama informacija apie naudojamą naršyklę, kompiuterį, apsilankymus, praleistą laiką).

4.

__gid

Trumpalaikis

Iki sesijos pabaigos

Naudojamas „Google Analytics“ statistinei informacijai apie Svetainės lankomumą rinkti (renkama informacija apie naudojamą naršyklę, kompiuterį, apsilankymus, praleistą laiką).

5.

PHPSESSID

Trumpalaikis

Iki sesijos pabaigos

Slapukas yra skirtas Svetainės funkcionalumui realizuoti. Jis ištrinamas, kai uždaromas Svetainės langas.

6.

act

Trumpalaikis

Iki sesijos pabaigos

Facebook slapukas naudojamas laiko žymei išsaugoti.

7.

c_user

Ilgalaikis

12 mėn.

Facebook slapukas naudojamas Naudotojų profiliavimui. Saugo informacija apie Naudotojo Facebook ID.

8.

datr

Ilgalaikis

24 mėn.

Facebook slapukas naudojamas Naudotojų profiliavimui. Saugo informaciją apie Naudotojo Facebook ID.

9.

dpr

Ilgalaikis

3 mėn.

Facebook slapukas naudojamas Naudotojų profiliavimui. Saugo informaciją apie Naudotojo Facebook ID.

10.

fr

Ilgalaikis

6 mėn.

Facebook slapukas naudojamas Naudotojų profiliavimui. Saugo informaciją apie Naudotojo Facebook ID.

11.

presence

Trumpalaikis

Iki sesijos pabaigos

Facebook slapukas naudojamas Naudotojų aktyvumui stebėti prisijungus.

12.

sb

Ilgalaikis

24 mėn.

Facebook slapukas naudojamas sesijos numeracijai kaupti.

13.

xs

Ilgalaikis

12 mėn.

Facebook slapukas naudojamas sesijos numeracijai kaupti.

                                     

NAUJIENLAIŠKIŲ GAVIMO UŽSAKYMAS

Naudotojai, norėdami užsakyti Bendrovės naujienlaiškių siuntimo paslaugą, turi Bendrovei pateikti savo elektroninio pašto adresą.

Naudotojas bet kada gali atsisakyti naujienlaiškių siuntimo jo nurodytu elektroniniu pašto adresu. Nuoroda kaip atsisakyti naujienlaiškių siuntimo yra kiekvieno naujienlaiškio pabaigoje. Atsisakius naujienlaiškių siuntimo, naujienlaiškių siuntimo tikslui Naudotojo pateikti asmens duomenys yra sunaikinami.

PASKYROS

Bendrovės Paskyros yra nuorodos tam tikruose internetiniuose puslapiuose, kuriuose gali būti talpinama ta pati informacija, kaip ir Svetainėje, nes Bendrovė yra tiek Svetainės, tiek Paskyrų valdytoja. Paskyrų naudotojams taikoma to internetinio puslapio, kuriame yra Bendrovės Paskyra, privatumo politika ir to puslapio taisyklės.

Bendrovė turi Paskyras šiuose internetiniuose puslapiuose:

1) https://www.facebook.com/vizijaoptika/;

2) https://www.instagram.com/vizijaoptika/.

ASMENS DUOMENŲ TVARKYMAS SVETAINĖJE

Asmens duomenys naudojami šiems tikslams:

1) Naudojimosi Svetaine gerinimas, lengvinimas, Naudotojų Svetainėje atliekamų veiksmų ištyrimas;

2) Naudotojų susisiekimas su Bendrove naudojantis Svetaine;

3) Naujienlaiškių siuntimas;

4) Administruodamas Svetainę ir diagnozuodamas galimus sutrikimus Svetainės administratorius gali naudoti Naudotojų IP adresus.

Naudotojas kaip Duomenų subjektas turi šias pagrindines teises:

1) Žinoti (būti informuotam) apie savo Asmens duomenų tvarkymą;

2) Reikalauti ištaisyti ar sustabdyti Asmens duomenų tvarkymo veiksmus;

3) Reikalauti teisės būti pamirštam įgyvendinimo, t. y. Bendrovės tvarkomų Asmens duomenų sunaikinimo;

4) Nesutikti, kad būtų tvarkomi jo Asmens duomenys;

5) Teisę į duomenų perkeliamumą;

6) Teisę pateikti skundą priežiūros institucijai;

7) Susipažinti su savo Asmens duomenimis, pateikus Bendrovei asmens tapatybės dokumentą arba elektroninių ryšių priemonėmis, kurios leidžia tinkamai identifikuoti asmenį, susipažinti su savo Asmens duomenimis ir jų tvarkymu, taip pat gauti dokumentų, kuriame yra jo Asmens duomenys, kopiją, bei gauti informaciją kokiu tikslu jie tvarkomi ir kaip buvo gauti. Naudotojas turi iš anksto kreiptis į Bendrovę elektroniniu pašto adresu, nurodytu šioje Privatumo politikoje. Bendrovė įgyvendina Naudotojo teisę susipažinti su tvarkomais Asmens duomenimis per 30 kalendorinių dienų nuo Naudotojo prašymo gavimo;

8) Jeigu susipažinę su savo Asmens duomenimis Naudotojas nustato, kad Asmens duomenys yra neteisingi, neišsamūs ar netikslūs, turi teisę kreiptis į Bendrovę elektroniniu pašto adresu, nurodytu šioje Privatumo politikoje, prašydamas ištaisyti neteisingus, neišsamius, netikslius Asmens duomenis ir (arba) sustabdyti tokių Asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Asmens duomenys taisomi ir naikinami arba jų tvarkymo veiksmai sustabdomi pagal Duomenų subjekto tapatybę ir jo Asmens duomenis patvirtinančius dokumentus. Bendrovė įgyvendina Naudotojo teisę sustabdyti asmens duomenų tvarkymą (arba asmens duomenis sunaikinti) per 5 darbo dienas nuo Naudotojo prašymo gavimo.

Bendrovė naudoja organizacines ir technines Asmens duomenų saugojimo priemones, kurios užtikrina Asmens duomenų tvarkymo saugumą ir atitinka Lietuvos Respublikos ir Europos Sąjungos numatytus reikalavimus.

Bendrovė neperduoda nei atlygintinai, nei neatlygintinai ar kitokiu būdu neatskleidžia Asmens duomenų tretiesiems asmenims esantiems tiek Lietuvos Respublikoje, tiek Europos Sąjungos šalyse ir kitose užsienio valstybėse, išskyrus žemiau nurodytus atvejus:

1) Jei yra Naudotojo ar Vartotojo sutikimas;

2) Kitais Lietuvos Respublikos teisės aktuose numatytais atvejais.

BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

Privatumo politika įsigalioja nuo to momento, kai yra patvirtinama Bendrovės vadovo įsakymu.

Naudotojai laikomi susipažinę su šios Privatumo politikos nuostatomis, po to kai Naudotojui įėjus į Svetainę atsiranda lentelė nurodanti, kad „Naršydami toliau Jūs sutinkate su svetainės privatumo politika“, o Naudotojas toliau tęsia naršymą Svetainėje. Su Privatumo politika galima bet kada susipažinti Svetainėje.

Naudotojas bet kada gali atšaukti savo sutikimą su Privatumo politika atsiųsdamas elektroninį laišką Svetainės administratoriui  elektroniniu pašto adresu / Bendrovei Privatumo politikoje nurodytu elektroniniu paštu info@berzuna.lt

 

Apie visus būsimus Privatumo politikos pasikeitimus ir / ar papildymus Naudotojai visuomet bus informuoti Svetainėje.

 

FACEBOOK PASKYROS IR INSTAGRAM PASKYROS PRIVATUMO POLITIKA

PAGRINDINĖS SĄVOKOS

Šioje Privatumo politikoje didžiąja raide rašomos sąvokos turi žemiau nurodytas reikšmes, išskyrus atvejus, jeigu kontekstas reikalauja kitaip:

Bendrovė – Uždaroji akcinė bendrovė Beržūna, juridinio asmens kodas: 166900332, registruotos buveinės adresas: Gamyklos g. 44D, 89104 Mažeikiai, apie kurią duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, elektroninio pašto adresas: info@berzuna.lt, telefono numeris: +370 650 72588.
Svetainė – Bendrovės internetinis puslapis, kuris yra pasiekiamas internetiniu adresu – https://optikavizija.lt/ ir https://optikavizija.lt/el-parduotuve/;
„Facebook, Inc.“ – įmonė, kuriai priklauso „Facebook“ socialinis tinklas, kurio internetinis puslapis https://www.facebook.com, ir „Instagram“ socialinis tinklas, kurio internetinis puslapis https://www.instagram.com, adresas: „Facebook Inc.“, 1601 S. California Ave, Palo Alto, CA 94304, JAV ;
Facebook paskyra – internetiniame puslapyje https://www.facebook.com Bendrovės sukurta paskyra;
Instagram paskyra internetiniame puslapyje https://www.instagram.com Bendrovės sukurta paskyra;
Lankytojas – bet kuris asmuo, kuris naudodamas Naršyklę, apsilanko Facebook paskyroje ir / arba Instagram paskyroje;
Naršyklė – programa, skirta atvaizduoti internetinius puslapius Lankytojo naudojamame įrenginyje;
Duomenų subjektas – fizinis asmuo, iš kurio Bendrovė, naudodamasi Facebook paskyra ir Instagram paskyra, gauna ir tvarko Asmens duomenis;
Asmens duomenys – bet kokia informacija apie fizinį asmenį, kurio tapatybė nustatyta arba kurio tapatybę galima nustatyti (Duomenų subjektas); fizinis asmuo, kurio tapatybę galima nustatyti, yra asmuo, kurio tapatybę tiesiogiai arba netiesiogiai galima nustatyti, visų pirma pagal identifikatorių, kaip vardą ir pavardę, asmens identifikavimo numerį, buvimo vietos duomenis ir interneto identifikatorių arba pagal vieną ar kelis to fizinio asmens fizinės, fiziologinės, genetinės, psichinės, ekonominės, kultūrinės ar socialinės tapatybės požymius;
Asmens duomenų tvarkymas – bet kokia automatizuotomis ar neautomatizuotomis priemonėmis su Asmens duomenimis ar Asmens duomenų rinkiniais atliekama operacija ar operacijų seka, kaip antai rinkimas, įrašymas, rūšiavimas, sisteminimas, saugojimas, adaptavimas ar keitimas, išgava, susipažinimas, naudojimas, atskleidimas persiunčiant, platinant ar kitu būdu sudarant galimybę jais naudotis, taip pat sugretinimas ar sujungimas su kitais dokumentais, apribojimas, ištrynimas arba sunaikinimas.
IP adresas – kiekvienam prie interneto prijungtam kompiuteriui priskirtas unikalus numeris, kuris žinomas, kaip interneto protokolo (IP) adresas. Kadangi šie numeriai paprastai priskiriami pagal šalies blokus, IP adresas gali būti dažnai naudojamas šaliai, kurioje kompiuteris prijungiamas prie interneto, identifikuoti;
Privatumo politika – šis dokumentas, kuriame yra numatytos pagrindinės Asmens duomenų ir kitos svarbios informacijos rinkimo, kaupimo, tvarkymo ir laikymo taisyklės, naudojantis Facebook paskyra ir Instagram paskyra.
Jei Privatumo politikoje konkrečiai nenurodyta kitaip, vienos giminės žodžiai taip pat gali reikšti ir kitą giminę.

BENDROSIOS NUOSTATOS

1. Privatumo politikoje yra numatytos pagrindinės Asmens duomenų ir kitos Duomenų subjektui svarbios informacijos rinkimo, kaupimo ir jų tvarkymo taisyklės, Lankytojui apsilankant Facebook paskyroje ir/ar Instagram paskyroje.
2. Privatumo politika skirta apsaugoti ir ginti Lankytojų Asmens duomenis nuo neteisėto naudojimo.
3. Ši Privatumo politika taikoma, kai Bendrovė gauna Asmens duomenis dėl to, kad Lankytojas apsilanko Facebook paskyroje ir/ar Instagram paskyroje.
4. Lankytojai yra aiškiai įspėjami nenaudoti svetimų asmens duomenų savo įrašuose, paliekamuose po Bendrovės nuotraukomis, esančiomis Instagram paskyroje ir/ar Facebook paskyroje, ant Facebook paskyros sienos, siunčiant žinutes Bendrovei, naudojantis Facebook paskyra ir/ar Instagram paskyra.
5. Lankytojams iki 18 metų (nepilnamečiams) draudžiama dalintis savo asmens duomenimis po Bendrovės nuotraukomis, esančiomis Instagram paskyroje ir/ar Facebook paskyroje, ant Facebook paskyros sienos, siunčiant žinutes Bendrovei, naudojantis Facebook paskyra ir/ar Instagram paskyra, prieš tai negavus tėvų ar kitų teisiškai atsakingų asmenų sutikimo.
6. Jei Lankytojas nori palikti įrašą po Bendrovės nuotraukomis, esančiomis Instagram paskyroje ir/ar Facebook paskyroje, ant Facebook paskyros sienos, ar išsiųsti Bendrovei žinutę, naudojantis Facebook paskyra ir/ar Instagram paskyra, Lankytojas pats asmeniškai yra atsakingas už atitinkamas priemones, kuriomis užtikrintų savo įrašo ar žinutės konfidencialumą ir vientisumą perdavimo kelyje.
7. Bendrovė saugo Lankytojų Asmens duomenis nuo neteisėtos prieigos, perdavimo ir naudojimo, su sąlyga, kad šie duomenys buvo surinkti Bendrovės veiksmais, o ne „Facebook, Inc“ veiksmais. Lankytojų asmens duomenys ar bet kokia kita informacija, kurią Lankytojai skelbia viešos prieigos vietose (pvz., Facebook paskyros sienoje, po Facebook paskyros ir/ar Instagram paskyros nuotraukomis ir pan.) yra matoma kitų Lankytojų ir ja Lankytojai gali pasinaudoti.
8. Bendrovė neatsako už Lankytojų asmens duomenų rinkimą, kuris yra atliekamas „Facebook, Inc“. Lankytojai, turėdami klausimų dėl „Facebook, Inc“ vykdomo Asmens duomenų tvarkymo, gali susisiekti su „Facebook Inc.“ arba susipažinti su „Facebook“ socialinio tinklo duomenų apsaugos gairėmis: http://www.facebook.com/policy.php ar „Instagram“ socialinio tinklo duomenų apsaugos gairėmis: https://help.instagram.com/155833707900388.
BENDROVĖS TVARKOMI ASMENS DUOMENYS IR JŲ TVARKYMO TIKSLAI
11. Duomenų subjekto Asmens duomenų naudojimo tikslai ir šiais tikslais renkami Asmens duomenys, lankantis Facebook paskyroje ir/ar Instagram paskyroje:
Susisiekimas su Bendrove:
o Asmens duomenų rinkimo pagrindas: Duomenų subjekto sutikimas;
o renkami Asmens duomenys: Lankytojo „Facebook“ ar „Instagram“ socialiniuose tinkluose naudojamas vardas, pavardė ir kita informaciją, kurią Lankytojas yra paskelbęs viešai savo „Facebook“, „Instagram“ paskyrose ar nurodęs siunčiamoje žinutėje;
o Asmens duomenų saugojimo būdas ir terminas: Asmens duomenys saugomi ne ilgiau, nei tai yra būtina tais tikslais, kuriais asmens duomenys yra tvarkomi. Duomenys nėra perkeliami į Bendrovės kompiuterius iš Facebook paskyros ir/ar Instagram paskyros;
o atsarginių kopijų darymas: Facebook paskyroje ir Instagram paskyroje tvarkomų Asmens duomenų atsarginių kopijų Bendrovė nedaro;
o galima terminuota informacinių technologijų specialisto prieiga prie šiame punkte nurodytų Asmens duomenų. Tokiu atveju tarp Bendrovės ir informacinių technologijų specialisto pasirašoma paslaugų teikimo sutartis, kurioje numatomi Asmens duomenų tvarkymo tikslai, būdai, taisyklės ir tvarkymo terminas;
o duomenų gavėjų nėra.
Rinkodaros tikslais:
Asmens duomenų rinkimo pagrindas: Duomenų subjekto sutikimas;
renkami Asmens duomenys: Lankytojo „Facebook“ ar „Instagram“ socialiniuose tinkluose naudojamas vardas, pavardė ir kita informaciją, kurią Lankytojas yra paskelbęs viešai savo „Facebook“, „Instagram“ paskyrose ar nurodęs siunčiamoje žinutėje;
Asmens duomenų saugojimo būdas ir terminas: Asmens duomenys saugomi ne ilgiau, nei tai yra būtina tais tikslais, kuriais asmens duomenys yra tvarkomi. Duomenys nėra perkeliami į Bendrovės kompiuterius iš Facebook paskyros ir/ar Instagram paskyros;
atsarginių kopijų darymas: Facebook paskyroje ir Instagram paskyroje tvarkomų Asmens duomenų atsarginių kopijų Bendrovė nedaro;
galima terminuota informacinių technologijų specialisto prieiga prie šiame punkte nurodytų Asmens duomenų. Tokiu atveju tarp Bendrovės ir informacinių technologijų specialisto pasirašoma paslaugų teikimo sutartis, kurioje numatomi Asmens duomenų tvarkymo tikslai, būdai, taisyklės ir tvarkymo terminas;
duomenų gavėjų nėra.
1. ASMENS DUOMENŲ TVARKYMAS FACEBOOK PASKYROJE IR INSTAGRAM PASKYROJE
2. Asmens duomenys naudojami šiems tikslams:
o Bendrovės rinkodaros veiksmų vykdymas;
o galimybės susisiekti su Bendrove užtikrinimas.
3. Lankytojas, kaip fizinis asmuo – Duomenų subjektas, turi šias pagrindines teises Bendrovės atžvilgiu dėl Asmens duomenų, kuriuos Bendrovė renka savo veiksmais, naudodamasi Facebook paskyra ir/ar Instagram paskyra:
o reikalauti ištaisyti ar sustabdyti Asmens duomenų tvarkymo veiksmus;
o žinoti (būti informuotam) apie savo Asmens duomenų tvarkymą;
o reikalauti teisės būti pamirštam įgyvendinimo, t. y. Bendrovės tvarkomų Asmens duomenų sunaikinimo;
o nesutikti, kad būtų tvarkomi jo Asmens duomenys;
o teisę į duomenų perkeliamumą;
o susipažinti su savo Asmens duomenimis, pateikus Bendrovei asmens tapatybės dokumentą arba elektroninių ryšių priemonėmis, kurios leidžia tinkamai identifikuoti asmenį, susipažinti su savo Asmens duomenimis ir jų tvarkymu, taip pat gauti dokumentų, kuriame yra jo Asmens duomenys, kopiją, bei gauti informaciją kokiu tikslu jie tvarkomi ir kaip buvo gauti. Lankytojas, kuris siekia susipažinti su savo Asmens duomenimis, turi kreiptis į Bendrovę elektroninio pašto adresu, nurodytu šioje Privatumo politikoje. Bendrovė įgyvendina Lankytojo teisę susipažinti su tvarkomais Asmens duomenimis per 30 kalendorinių dienų nuo Lankytojo prašymo gavimo;
o jeigu susipažinęs su savo Asmens duomenimis, Lankytojas nustato, kad Asmens duomenys yra neteisingi, neišsamūs ar netikslūs, turi teisę kreiptis į Bendrovę elektroniniu pašto adresu, nurodytu šioje Privatumo politikoje, prašydamas ištaisyti neteisingus, neišsamius, netikslius Asmens duomenis ir (arba) sustabdyti tokių Asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Asmens duomenys taisomi ir naikinami arba jų tvarkymo veiksmai sustabdomi pagal Duomenų subjekto tapatybę ir jo Asmens duomenis patvirtinančius dokumentus. Bendrovė įgyvendina Lankytojo teisę sustabdyti asmens duomenų tvarkymą (arba asmens duomenis sunaikinti) per 5 darbo dienas nuo Lankytojo prašymo gavimo;
o teisę pateikti skundą priežiūros institucijai.
4. Bendrovė naudoja organizacines ir technines Asmens duomenų saugojimo priemones, kurios užtikrina Asmens duomenų tvarkymo saugumą ir atitinka Lietuvos Respublikos ir Europos Sąjungos teisės aktuose numatytus reikalavimus.
5. Bendrovė neperduoda nei atlygintinai, nei neatlygintinai ar kitokiu būdu neatskleidžia Asmens duomenų tretiesiems asmenims, esantiems tiek Lietuvos Respublikoje, tiek Europos Sąjungos šalyse ir kitose užsienio valstybėse, išskyrus žemiau nurodytus atvejus:
o jei yra Duomenų subjekto sutikimas;
o kitais Lietuvos Respublikos ir Europos Sąjungos teisės aktuose numatytais atvejais.
6. Kai tai leidžia teisės aktai ir to reikia dėl tikslų, nurodytų Privatumo politikos 12 punkte, Asmens duomenys apie Lankytoją atskleidžiami toliau nurodytoms įmonėms ir dėl to Asmens duomenys gali būti perduoti už Europos Ekonominės Erdvės ribų esančioms šalims:
o Google LLC (JAV) (duomenys saugomi pagal Privatumo skydo (angl. Privacy shield) programą);
o Facebook, Inc. (JAV) (duomenys saugomi pagal Privatumo skydo (angl. Privacy shield) programą).
BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS
16. Privatumo politika įsigalioja nuo to momento, kai yra patvirtinama Bendrovės vadovo įsakymu.
17. Lankytojai laikomi susipažinę su šios Privatumo politikos nuostatomis, kai naudojasi Bendrovės Facebook paskyra ir/ar Bendrovės Instagram paskyra.
18. Bendrovė pasilieka teisę keisti Privatumo politiką, jeigu tai taptų būtina dėl techninių pokyčių ar kitų priežasčių. Tokiais atvejais Privatumo politika yra atitinkamai koreguojama. Lankytojų yra prašoma visuomet vadovautis naujausia Bendrovės Privatumo politikos versija.