Vasara – saulėtos dienos ir mintys ne tik apie tai kaip apsaugoti akis, bet ir apie tai, kokie aksesuarai tinka kuriamam įvaizdžiui. Todėl norime jums pristatyti 2023 metų saulės akinių tendencijas.

Sportinio stiliaus

Kadangi sportiniai laisvalaikio rūbai karaliauja mūsų spintose, tik laiko klausimas buvo kada šis įvaizdis atsispindės ir akinių nuo saulės tendencijose. Jeigu nesate tikri ar šis stilius tikrai tinka, norime paraginti tuo neabejoti, nes sportiniai akiniai ne tik vieni stilingiausių 2023 metais, bet ir dėl savo išgaubtų bei prailgintų stiklų geriausiai blokuoja pavojingus saulės spindulius ir apsaugo akis.

 

 

 

 

 

 

 

 

Spalvoti perregimi lęšiai

Norite pasaulį matyti kitokiomis spalvomis? Tuomet įvairių spalvų tamsinti lęšiai kaip tik jums. Ši tendencija puikiai dera su devintojo dešimtmečio stiliaus atgimimu. Ypač populiaru rinktis rožinius, geltonus, raudonus arba mėlynus lęšius. Tik patariame – prieš renkantis apsvarstykite kas tinka prie jūsų odos spalvos.

 

 

 

 

 

 

 

 

Išskirtinės formos ir rėmelio dizainas

Saulės akiniai gali tapti išskirtine įvaizdžio detale. Todėl siūlome nebijoti rinktis įdomesnių, didesnių ar žaismingesnių rėmelių formų bei spalvų. Tai puikus būdas net paprasčiausiam įvaizdžiui suteikti išskirtinumo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vėžlio kiauto rašto dizainas

Jei ieškote saugaus saulės akinių varianto – rinkitės klasikinius vėžlio kiauto raštų įkvėptus akinius. Ši tendencija taps ilgalaike, nes raštas abstraktus ir neutralių tonų. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Katės akių formos rėmeliai

Ši nesenstanti forma tinka praktiškai prie bet kokios veido formos ir šiuo metu dominuoja visur, todėl galėsite rinktis iš daugybės variantų.

El. parduotuvė