Transitions Gen 8 naujos kartos fotochrominiai lęšiai! 

Signature GEN 8 lęšiai neabejotinai nustebins, sužavės ir nepaliks abejingų. Tai 35% greičiau tamsėjantys šviesoje lęšiai (lyginant su Signature 7), todėl skirtumas bus pastebimas iš pirmo žvilgsnio.

Naujos kartos lęšiai Transitions GEN8 yra skirti Jums!
Žengdami už savo komforto ribų Transitions savo tyrimų komandai pateikė iššūkį sukurti lengvus intelektualius fotochrominius lęšius, kurie lauke būtų tamsesni, skaidrūs patalpose su geresne reakcija ir išblukimo greičiu, nepakenkiant apsaugai ir kokybei.
Ilgus metus trukusių nuodugnių mokslinių tyrimų rezultatas „Transitions® Signature® GEN 8 ™ – pirmieji lengvi intelektualus fotochrominiai lęšiai su revoliucine nano-kompozicine technologija, kuri pastumia fotochrominį našumą ir suteikia optimalų matymą, patogumą ir apsaugą visos dienos metu.

KELETAS FAKTŲ :
„Transitions® Signature® GEN 8™“ lęšiai – tai mūsų perkamiausi naujos kartos gaminiai, pakeičiantys „Transitions® Signature® VII“ lęšius. Tai daugiau nei penkerių metų „Transitions Optical“ tyrimų ir tobulinimo rezultatas siekiant be kompromisų įdiegti naujoves ir pristatyti rezultatus, kurių pageidauja vartotojai.

Atlikę išsamius tyrimus, sužinojome, kad klientai nori turėti viską viename (greitį, tamsumą, skaidrumą t.t).
Naudodami daugiafunkcinį metodą, „Transitions Signature GEN 8“ lęšiai suteikia naują veikimo ribą neprarandant nė vieno parametro funkcionalumo.
9/10 skaidrių ir fotochrominių lęšių nešiotojai, kurie bando „Transitions Signature GEN 8“ lęšius, yra patenkinti.
Greičiausi lęšiai suteikia klientams visus pageidaujamus pranašumus: apsaugą, tamsumą lauke, visišką aiškumą patalpose, jautrumą ir ilgalaikį veikimą.

 

 

El. parduotuvė