Akių lašai  BE KONSERVANTŲ ,,Thealoz Duo Gel”

Vandens pagrindu sudaryti akių lašai, į kuriuos taip pat įeina sekantys ingredientai: trehalozė, natrio hialuronato derinys su karbomero geliu (0,25%).

 • Užtikrina ilgalaikę apsaugą nuo sausų akių sindromo.
 • Apsaugo ir drėkina sausas akis.
 • Ypač tinka naudoti naktį prieš miegą.
 • Nėra konservantų.
 • Theoloz Duo gelis tinka asmenims, patiriantiems vidutinio sunkumo ir sunkius sausų akių simptomus, tokius kaip diskomfortas, deginimas ar dirginimas akyje. Šiuos simptomus gali sukelti tokie veiksniai kaip vėjas, dūmai, tarša, dulkės, saulėtas ar šaltas oras, sausas oras, šiluma, oro kondicionavimas, skrydžiai ar ilgos valandos, praleistos dirbant kompiuteriu.
  Theoloz Duo gelis neturi konservantų, pašalina dirginimą ir alergines reakcijas akyse, kurios gali pasireikšti dėl produktų, turinčių konservantus, vartojimo. Jautrias akis turintiems asmenims, rekomenduojama naudoti akių lašus, kurių sudėtyje nėra konservantų.
  Thealoz Duo gelis turi trejopą poveikį

Trehalozė apsaugo ragenos epitelio ląsteles nuo išsausėjimo ir ašarų plėvelės osmosinio slėgio padidėjimo.Trehalozė turi regeneracinių savybių, skatina ragenos epitelizaciją. didina jų atsparumą kasdieniniam stresui, atsirandančiame aplinkoje, veikia kaip antioksidanta.
Natrio hialuronatas yra natūralus polisacharidas, išlaikantis vandenį, kuris drėkina ir sutepa akių paviršių. Jis saugo akių paviršiuje esantį gelį, sumažina ragenos epitelio gijimo laiką.
Karbomeras padeda produktui išlikti ilgiau akyse, nesukeliant lipnumo jausmo.
Thealoz Duo gelio lašai supakuoti į vienkartines pipetes.
Thealoz Duo gelis sterilus, hipotoniškas ir pH neutralus (pH atitinka akies paviršiuje esantį pH), kuris padeda išlaikyti vandenį akies paviršiuje. Tinka ašarų plėvelės disbalansui gerinti, pasireiškiančiam lėtinės sausų akių ligos metu.
Dozavimas: po vieną lašą į kiekvieną akį pagal poreikį.
Sąveika: palaukite bent 15 minučių tarp dviejų skirtingų oftalmologinių priemonių naudojimo. Naudokite Thealoz Duo gelį paskutinį. Jei naudojate kontaktinius lęšius, prieš naudojant Thealoz Duo gelį, kontaktinius lęšius reikia išimti. Panaudojus Thealoz Duo gelį, palaukite bent 30 minučių ir vėl įdėkite kontaktiniu lęšius atgal.
Thealoz Duo gelio savybės ir privalumai:

 • Be konservantų
 • Hipotoniškas, pH neutralus, atstato natūralų ašarų balansą
 • Gali būti naudojamas atskirai arba kartu su
 • Be konservantų

Konservantų priedai oftalmologiniuose produktuose tapo populiarus nuo 1950 metų, nes jie leido išvengti bakterijų atsiradimo. Po dešimt metų buvo įrodytas jų žalingas poveikis ragenai, junginei ir ašarų liaukai.

Devintajame dešimtmetyje „Thea“ išrado pirmąjį daugkartinio vartojimo buteliuką, kuriame galima laikyti akių lašus be konservantų – ABAK® sistemą. ABAK sistema yra skirta Hyabak®, Thealoz® ir Thealoz Duo® produktams. Vėliau buvo sukurta inovatyvi STERI-Free® technologija, kuri išsaugo želės formą (Blephagel).

Dabar pacientai gali rinktis iš daugybės visiškai konservantų neturinčių produktų rūpintis savo akimis ir apsaugoti regėjimą.

Kas yra konservantai?

Konservantai arba antimikrobinės medžiagos yra naudojamos išvengti ar sumažinti bakterinio užkrato po to, kai produktas yra atidaromas. Nors jie gali būti skirtingos cheminės sudėties, Benzalkonium Chloride (dažnai nurodomas kaip BAK) yra labiausiai naudojamas oftalmologijoje.

Kodėl konservantai yra žalingi akims?

Tyrimai parodė, kad konservantų turintys produktai gali būti žalingi akies paviršiui, ypač jei jie yra naudojami ilgą laiką. Jie gali pažeisti ašarų liauką, išorinę akies struktūrą ir net giliuosius sluoksnius. Simptomais gali būti nuo švelnaus diskomforto iki rimto sausų akių sindromo.

Thealoz Duo lašais lengva naudoti, nelimpantis, suteikia ilgalaikį sausų akių simptomų sumažėjimą.
Dažnas naudojimas nereikalingas.
Ypač tinka naudoti naktį.

Pakuotėje yra 30 dozių

El. parduotuvė