Akiniai nuo saulės – mados produktas, todėl natūralu, jog egzistuoja jų sezoninės tendencijos

Ryškiausios 2019 m. sezono tendencijos.

Kone madingiausias pavasario ir vasaros stiliaus akcentas- saulės akiniai- šiemet nustebins formų gausa. Ir džiugins spalvomis, derančiomis prie karščiausių vyrų ir moterų aprangos tendencijų.

#1. Skaidrūs lęšiai. Galbūt didžiausia akinių nuo saulės tendencija- permatomų, skaidrių lęšių atvykimas. Dauguma jų skirti gatvės stiliui.

#2. Geltonos, raudonos ir juodos spalvų akiniai. Kadangi šiais metais itin madingas vienodų, labai panašių ar visiškai kontrastingų spalvų ir raštų ansamblis, geltoni aksesuarai puikiai derės prie saulės spalvos kostiumėlio, ryškiai mėlynos vyriškos palaidinės.

#3. Įvairūs raštai. Akinių madoje nepamiršti ir raštai- pajūrio promenadas papuoš leopardų kailio ar gyvačių odos raštais bei taškais dekoruoti akiniai.

#4. Sportinio stiliaus. Prie dviratininko stiliaus šortų, skirtų moterims, ir trumpų vyriškų šortų derės sportinio tipo akiniai. Už šią tendenciją pasaulis turėtų dėkoti Kim Kardashian ir Kanye Westo šeimai- jų padiktuotą sportinio stiliaus saulės akinių madą visi pamėgo taip pat greitai.

#5. Dviejų atspalvių. Naujoviškumo kasdieniniam įvaizdžiui pridės ir šiltuoju sezonu madingi dviejų atspalvių akiniai, kurių stiklų spalvos skiriasi pasitelkus ,,ombre” dažymo techniką.

#6. Veidrodiniai. Šį sezoną karaliaus ir veidrodiniai akiniai.

#7. Aviatoriai. Pavasarį ir pavasarį bus atsisakyta nuobodžių formų. Tai rodo pasikeitęs aviatorių stilius- praėjusiais metais buvo madingi klasikiniai tokio tipo akiniai, o šiemet jie bus papuošti futuristinėmis detalėmis

#8. Stačiakampio, trikampio, širdelės forma. Neprašausite pasirinkę stačiakampio, trikampio ar net ,,Lolitoje” išgarsintus širdelės formos akinius.

#9. Drugelio, katės stiliaus. Atrodo, kad šį pavasarį dizaineriai norėjo pagerbti drugelius, panaudodami drugelių motyvus visur nuo 2019 m. Pavasario / vasaros mados tendencijų, kaip drabužių puošmenas iki modelių. Katės formos akiniai puikiai tinka pailginti veido bruožus ir pabrėžti skruostikaulius.

#10. Minimalistiniai horizontalūs. Horizontaliai ploni lęšiai dažniausiai turėjo futuristinį efektą ir pasirodė tiek trikampio, tiek stačiakampio formos.

#11. Skydiniai. Skydiniai akiniai nuo saulės suteikia didžiausią apsaugą, o tai reiškia, kad jie taip pat dengia daugiau veido. Populiariausi tarp sportininkų, kuriems reikalinga rimta apsauga nuo saulės.

#12. Ypatingai blizgūs. 

Naujos saulės akinių kolekcijos ieškokite Vizija Optika salonuose!  Optikos salonų žemėlapis

 

 

El. parduotuvė