Biotrue, 300 ml

Produkto kodas: N/A Kategorijos: , ,

12,75  8,30 

Išvalyti

Biotrue – tirpalas, kuris veikia kaip Jūsų akys. Tyrinėdama, kaip akys pačios natūraliai valo, drėkina ir išlieka sveikos, Baush&Lomb kompanija, išrado naują unikalų tirpalą, kuris pasirūpins minkštais kontaktiniais lęšiais. Akių biologijos įkvėptas Biotrue tirpalas, sujungė naujoves ir peržengė lęšių valymo ribas.

Biotrue charakteristika:

Tai universalus tirpalas, kuris skirtas kasdien maitinti, valyti, pašalinti baltymų nuosėdas, skalauti, chemiškai dezinfekuoti (nekaitinant) ir laikyti minkštus (hidrofilinius) kontaktinius lęšius, įskaitant silikono-hidrogelio lęšius, kaip tai daryti rekomenduoja akių priežiūros specialistai. Dezinfekcinės savybės gerokai viršija ISO ir FDA standartus.

Dezinfekcija per 4 valandas.

Atidarytas tirpalas galioja 6 mėnesius.

Visos talpos komplektuojamos kartu su lęšių dėklu.

Biotrue tirpalą naudokite su minkštais (hidrogeliniais) hidrogelio arba silikono-hidrogelio kontaktiniais lęšiais. Prieš imdami lęšius, visada nusiplaukite rankas. Kasdien savo lęšius laikykite tik šviežiame Biotrue tirpale. Kas 30 dienų keiskite savo lęšių dėklą. Patikrinkite, kad po kiekvieno panaudojimo, tirpalo buteliukas būtų sandariai uždarytas. Kreipkitės į gydytoją iškart jei Jūsų akys labai paraustų, taptų jautrios ar nepatogiai jaustųsi.

Pristatymas: 2-5 d.d.

Vnt./pakuotėje

300 ml

El. parduotuvė