Biofinity Multifocal, 6 vnt.

113,40  76,98 

Išvalyti

Vienas populiariausių lęšių gamintojų Biofinity turi ką pasiūlyti kamuojamiems amžinės toliaregystės (presbiopijos) keliamų nepatogumų. Mėnesiniai kontaktiniai lęšiai Biofinity Multifocal pagaminti iš silikono-hidrogelio, kad užtikrintų komfortabilų lęšių nešiojimą.

Ilgos silikino gijos palaiko lęšio tvirtumą, kartu sudarydamos puikias sąlygas aukštam deguonies pralaidumui užtikrinti. Tai garantuoja ir lęšių gamyboje taikoma Aquaform Comfort Science technologija. Taip akys gali kvėpuoti, net jei lęšius dėvite visą dieną ar miego metu.

Biofinity Mulifocal lęšiai taip pat pasižymi gebėjimu išsaugoti tris kartus daugiau drėgmės nei kiti kontaktiniai lęšiai. Ši savybė padeda sumažinti akių sausėjimo ir dirginimo galimybę.

Kaip ir dauguma multifokalinių lęšių, šie taip pat pasižymi optiniu dizainu, dėl kurio vaizdo ryškumu bei regėjimo aštrumu gali mėgautis ir susiduriantys su amžine toliaregyste. Jis sukurtas taip, kad užtikrintų gerą matomumą trijose zonose: iš arti, iš vidutinio nuotolio ir žiūrint į tolį. Tad nebeteks kompleksuoti, kad neįskaitote SMS žinutėje ar laikraštyje esančio teksto. Knygų skaitymas, darbas kompiuteriu, vairavimas – galėsite be vargo užsiimti mėgstama veikla, kaip tai darėte iki tol.

Mėnesinius kontaktinius lęšius galima nešioti tik dieną, vakare juos išsiimant, arba su jais miegoti net iki 29 parų, jeigu leidžia akių gydytojas.

Kontaktiniai lęšiai ryškiam ir aiškiam matymui visais atstumais!

Renkantis skirtingas dioptrijas, pristatysime pasirinkto kiekio pusę kairės akies pasirinkimo, pusę dešinės akies pasirinkimo.
Pristatymas gali užtrukti nuo 1sav. iki 5sav.
Bazinė kreivė

8,6

Diametras

14,0 mm

Vandens kiekis

48%

Deguonies pralaidumas

142 Dk/t

Medžiagos tipas

silikonas – hidrogelis

Medžiaga

Comfilcon A

Dešinė akis

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Kairė akis

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Vnt./pakuotėje

6 lęšiai ( 3 vnt. kairės akies + 3 vnt. dešinės akies)

Addidacija

+1,00 D, +1,50 D, +1,50 N, +2,00 D, +2,00 N, +2,50 D, +2,50 N

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Biofinity Multifocal, 6 vnt.”

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

El. parduotuvė