Aprospin Premium Occhi 10 vnt. x 0.5 ml

Natūralūs akių lašai sausoms ir pavargusioms akims!

Pristatysime per 2 d.d – 5 d.d.

6,15 Eur

„Aprospin Occhi Premium“ akių lašai – puiki pagalba iš gamtos, kai reikia greitai ir efektyviai sudrėkinti pavargusias, išsausėjusias ir paraudusias akis.

Šie akių lašai suteikia ilgalaikį ir sveiką akių drėkinimą. Unikali sudėtis: trys drėkinamosios medžiagos – hialuronas, hipromeliozė ir alavijas – drėkina akis, o mėlynė, erškėtis ir ramunėlės atgaivina ir saugo akių sveikatą.

„Aprospin Occhi Premium“ akių lašai yra be konservantų, tad juos drąsiai gali naudoti žmonės nešiojantys kontaktinius lęšius. Taip pat „Aprospin Occhi Premium“ akių lašai puikiai tinka žmonėms, kuriems reikalingas pastovus akių drėkinimas po operacijų ar sutrikus ašarų gamybai organizme. Patogi pakuotė leis ilgai ir ekonomiškai naudoti „Aprospin Occhi Premium“ akių lašus.

Veikliosios medžiagos ramina sudirgusias, pavargusias, išsausėjusias ir paraudusias akis, mažina kompiuterio, televizoriaus, kontaktinių lęšių, kondicionuojamų patalpų, dulkių, vėjo, dūmų, UV spindulių sukeltus akių sudirgimus.

Aktyvūs komponentai:

• Hialurono rūgštis drėkina ir sutepa akies paviršių bei sudaro skaidrią plėvelę, apsaugančią akį nuo išsausėjimo ir laisvųjų radikalų.
• Hipromeliozė – polimeras, stabilizuojantis akies ašarų plėvelę, sukuria skaidrų viskoelastinį apsauginį sluoksnį ant akies ragenos paviršiaus.
• Mėlynės pagerina akių funkcijas, mažina akių nuovargį.
• Ramunėlės turi raminančių ir gaivinančių savybių, todėl naudojamos mažinant nuovargį ir paraudimą, kurį sukelia atmosferos ir aplinkos faktoriai.
• Alavijas naudojamas dėl drėkinamojo ir antibakterinio poveikio.
• Erškėtis – gaivina ir aprūpina akis vitaminais.

Paskirtis

Akių lašai „Aprospin Occhi Premium“ skirti akių drėkinimui. Sudėtyje esantis distiliuotas vanduo (augalų), hipromeliozė ir natrio hialuronas padeda sudrėkinti ir atgaivinti akis tuomet, kai sausumą sukėlė:

• aplinkos veiksniai (dūmai, tarša, saulės spinduliai, vėjas ir t.t.);
• nuovargis;
• ilgas kontaktinių lęšių nešiojimas;
• sausų akių sindromas;
• chirurginės akių operacijos;

Dėka optimalaus klampumo akių lašai palengvina kontaktinių lęšių įsidėjimą ir išėmimą, o tai padeda išvengti akių gleivinės sudirgimo ir paraudimo. Ypač tai aktualu vyresnio amžiaus žmonėms, kuriems gali pasireikšti ašarų plėvelės pusiausvyros sutrikimas.

Sudėtis

Hialurono rūgšties natrio druska, mėlynės, ramunėlės, alavijo ir erškėtrožės distiliuotas vanduo, boro rūgštis, natrio tetraborato dekahidratas, natrio chloridas, vanduo injekcijoms.

Naudojimas. Atskirkite vieną monodozę nuo plokštelės ir atsukite kamštelį. Paspauskite lašintuvą ir įlašinkite 2-3 lašus į kiekvieną akį. Galima naudoti dažnai.

 

 

Kiekis

1 vnt., 2 vnt.

Produkto kodas: aprospin premium Kategorijos: ,