aprospin-propoli

Aprospin Occhi 10 vnt. x 0,5 ml

Produkto kodas: apropos-1 Kategorijos: ,

9,35 Eur

Išvalyti

„Aprospin occhi premium“ sterilūs, fiziologinio pH, drėkinantys ir gaivinantys akių lašai su mėlynių, erškėtuogių, alavijų, ramunėlių distiliuotu vandeniu, hipromelioze, natrio hialuronatu.

„Aprospin occhi premium“ oftalmologiniai lašai, pasižymintys drėkinamuoju ir gaivinamuoju poveikiu. Be konservantų ir fosfatų. Tinka naudoti nešiojant kontaktinius lęšius. Hialurono rūgštis drėkina ir sutepa akies paviršių, bei sudaro skaidrią plėvelę, kuri apsaugo akį nuo išsausėjimo ir laisvųjų radikalų.

Hidromeliozė- polimeras, stabilizuojantis akies ašarų plėvelę, sukuria skaidrų viskoelastinį apsauginį sluoksnį ant akies ragenos paviršiaus. Mėlynės pagerina akių funkcijas, mažina akių nuovargį. Ramunėlės vertinamos dėl raminančių ir gaivinančių savybių, todėl naudojamos mažinant akių nuovargį ir paraudimą, kurį sukelia aplinkos faktoriai. Alavijas naudingas dėl drėkinamojo ir antibakterinio poveikio. Erškėčiai gaivina, aprūpina akis vitaminais.
Indikacijos:
Sudėtyje esantis distiliuotas vanduo (augalų), hipromeliozė ir natrio hialuronas padeda sudrėkinti ir atgaivinti akis tuomet, kai sausumą sukėlė:
-aplinkos veiksniai (dūmai, tarša,
saulės spinduliai, vėjas ir t.t.);
-nuovargis;
-ilgas kontaktinių lęšių nešiojimas;
-sausų akių sindromas;
-akių chirurginės operacijos.
Dėl optimalaus klampumo akių lašai palengvina kontaktinių lęšių įsidėjimą ir išėmimą, o tai padeda išvengti akių gleivinės sudirgimo ir paraudimo.Tai ypatingai svarbu vyresnio amžiaus žmonėms, kuriems gali pasireikšti ašarų plėvelės
pusiausvyros sutrikimas.
Pakuotė:
10 monodozinių lašintuvų po 0.5 ml.

El. parduotuvė