Akinių rėmeliai

dolcegabbanaredbullemporioarmaniversaceralph-laurenennimarcotrevianahickmannskagakisskillamjaguar

Dolce & Gabbana

Dolce and Gabbana stilius: šiuolaikinė prabanga, svajonė, viduržemio jūros regiono ir „pagaminta Italijoje“ stiliaus atspindys. Kolekcija tinka jauniems/jaunatviškiems žmonėms, su ironišku požiūriu į gyvenimą, kuriantiems naują madą, eklektiškiems, novatoriams ir provokatoriams.

dolce gabbana-eyewear
vogue

Vogue

Vogue prekinis ženklas buvo sukurtas 1973 metais tuo pačiu vardu kaip ir populiarus mados žurnalas.  Pastaraisiais metais, siekiant akcentuoti „Vogue“ madingumą, šio preikinio ženklo įvaizdį interpretuoja žinomi pasaulio modeliai.   „Vogue“ akiniai visada pasižymi naujovišku dizainu, išsiskiria plačiu asortimentu, spalvų ir rėmų formų gausa.  Tinka mėgstantiems madą, laisvos dvasios žmonėms, kurie kasdieniniame gyvenime mada naudojasi žaismingai.

Red Bull Racing Eyewear

Red Bull Racing Eyewear – profesionalaus sporto akinių kolekcijos linija, kurią žymi elipsės formos logo ir šio produkto tikslinė auditorija yra profesionalūs sportininkai bei aktyvaus gyvenimo būdo šalininkai. Tai sportiškumo, modernumo ir unikalumo derinys. Akiniai pagaminti iš ypač aukštos kokybės medžiagų. Kolekcija yra novatoriška, stipri ir dinamiška, kaip „Red Bull Racing“ komanda – tiesiog įspudingas!

RBRE741-005S
emporio-armani

Emporio Armani

Ši kolekcija – šiuolaikinė elegancija vyrams, prabangios medžiagos, kruopštus užbaigimas ir kokybiškas darbas. Emporio Armani yra iškart atpažįstamas dėka savo ženklo. Todėl jį renkasi daugumas žmonių mėgstančių pabrėžti savo stilių išskirtiniais prekiniais ženklais.

Versace

Versace yra pirmaujantys tarptautiniai mados namai, tapę itališkos prabangos simboliu visame pasaulyje. Pagrindinis šio prekinio ženklo deklaruojamos vertybės – individualumas ir išsskirtinumas. „Versace“ akinius mėgsta ryškios asmenybės, kurioms nepriimtinas vidutiniškumas. Kolekcija išsiskiria ypatingai moderniu dizainu, ryškiomis spalvomis, ir padeda juos nešiojantiems jaustis madingais bei išsiskirti iš minios.

Versace VE3189B 5061
Ralph by Ralph Lauren RA7049 501

Ralph Lauren

Ralph Lauren akinių rėmelių kolekcijoje  harmoningai susilieja prabanga ir tradicijos, novatoriški elementai, vintažinė elegancija ir klasikiniai siluetai. Kolekcija tinka sekantiems madą, siekiantiems atnaujinto klasikinio stilingumo, vertinatiems ypatingą rafinuotumą, kokybę, rankų darbą.

Rodenstock

Rodenstock – tai pirmaujanti Vokietijos akinių lęšių bei rėmelių gamintoja. Įmonė buvo įkurta 1877 metais. Kompanija siūlo aukščiausios kokybės ir puikaus dizaino akinių rėmelių kolekcijas. Tinka kosmopolitiškiems, kultūringiems, žinantiems savo vertę, ieškantiems tobulumo, subtilumo žmonėms.

Rodenstock R5276 C
enni-marco

Enni Marco

ENNI MARCO – tai Italų prekės ženklas, kuris susijungia eleganciją su paprastumu. Būtent šio prekinio ženklo įkūrėjai ir dizaineriai puikiai jaučian italų stilių bei modernumą. Akinių rėmeliai tinka reikliems, griežtą stilių mėgstantiems žmonėms, kurie derina modernumą kartu su kokybę. Gamybos metu kiekvieną modelį ir detalę paliečia žmogaus ranka. ENNI MARCO dizaineriai pabrėžia Italijos prabangą, stilių, bei tuo pačiu nepamiršta patogumo, elegancijos bei funkcionalumo.

Trevi Coliseum

Trevi-Coliseum įmonė įsikūrė 1988 metais. Ši įmonė visame pasaulyje pristato savo prekių ženklus „Clark“, „Cotton Club“ ir „Coliseum“. „Trevi-Coliseum“ turi labai stiprią komandą, susidedančią iš profesionalių dizainerių ir technikų.

„Coliseum“ kolekciją pamilsta klasikos gerbėjai, nes būtent šio ženklo rėmeliai alsuoja tikra elegancija, klasika bei orginaliu dizainu.
Kolekcija „Cotton Club“ labiau klasikiniai, modernūs akinių rėmeliai.
„Clark“ rėmelių kolekcijos sukurtos su išskirtiniu dėmesiu detalėms ir yra skirtos tiems, kurie vertina nepriekaištingą kokybę ir prieinamą kainą.
Plastiko gamyboje naudojamas kaučiukas NETOKSIŠKAS ir NEALERGIŠKAS!

trevi-coliseum
ana-hickmann-

Ana Hickmann

Ana Hickmann yra viena gražiausių Brazilijos supermodelių. Būdama trylikos metų ji pradėjo modelio karjerą ir laimėjo ne vieną grožio konkursą. Ją pastebėjo modelių agentūros – prasidėjo kelionės po pasaulį. Ana Hickmann dirbo su puikiai žinomomis kompanijomis ir prekių ženklais kaip – „Victoria’s Secret“, „Nivea“, „L’Oreal“, „Clairol“ ir „Bloomingdales“. Jos nuotraukos ne kartą papuošė žurnalų „Brazilian Vogue“, „Marie Claire“ ir „Elle“ viršelius. Tačiau suprasdama, kad modelio karjera laikina, ji sukūrė savo drabužių, kosmetikos, batų ir akinių rėmelių bei akinių nuo saulės mados liniją. Ana Hickmann akinių modeliai ypač prašmatnūs, geros kokybės, modernūs – skirti elegantiškoms ir drąsioms moterims.

Skaga

Skaga – tai „Skandinavian Eyewear“ prekinis ženklas sukurtas Lajos Lazar 1948 metais. Autentiški akinių rėmeliai „Skaga“ yra kuriami patyrusių dizainerių. „Skaga“ išsskirtiniai akinių rėmeliai savimi pasitikinčiai asmenybei, klasiką mėgstantiems žmonėms. Šio ženklo rėmeliai alsuoja tikra elegancija bei originaliu dizainu.

skaga1
kiss-kill

Kiss & Kill

Prekinį ženklą Kiss&Kill pristato kompanija „Marchon“. Šie modeliai skirti jaunatviškiems žmonėms, kurie mėgsta apsupti save novatoriškais aksesuarais . Kolekcija sudaro jaunatviški modeliai, skiriamas didelis dėmesys medžiagoms bei detalėms, taip pat įvairūs spalvų deriniai:oranžinė, žalia, raudona, geltona sukomponuota kartu su metalo splavomis – sidabru, auksu bei variu. Būtent jie ir atspindi šio prekinio ženklo kolekciją.

Solano

Lenkų kompanija „AM group“ siūlo tiek klasikinius ir elegantiškus, tiek modernius, mėgstantiems kitokį stilių, ir kurie išsiskiria plačių spalvų spektru, geometriniais elementais, kreivėmis. SOLANO akinių rėmeliai atitinka net reikliausių žmonių skonį!

Solano
jaguar

Jaguar

Prabanga, išskirtinumas bei elegancija – tradicinių vertybių ženklas JAGUAR. Pilnai pateisindama elitinio brendo koncepciją JAGUAR rėmelių kolekcija derina orginalų dizainą, aukštą gamybos kokybę ir išskirtinį stilių. Veržlios linijos ir dinamiškos formos šių rėmelių nešiotojų įvaizdžiui suteiks sportiškumą ir ekspresyvumą. Šių ultramoderniųjų rėmelių kolekcijoje yra ir klasikinių modelių, patenkinančių net pačių reikliausių klientų poreikius.