Akiniai nuo saulės

guessraybansolanopolarpolaroidanahickmannemporioarmani

guess1

Guess

Guess – kolekcija, išsiskirianti elegantišku dizainu bei preciziškai suderintomis detalėmis, skirta reiklioms, subtilias detales vertinančioms moterims. Nepriekaištinga kokybė – pagrindinis visų „Guess“ ženklu pažymėtų gaminių bruožas.

www.marcolin.com

Ray Ban

Ray Ban – pirmieji saulės akiniai, sukurti 1929 m. JAV kariuomenei. Šie saulės akiniai turėjo apsaugoti pilotų akis nuo intensyvaus blizgesio, varginančio dideliame aukštyje, o taip pat užtikrinti aiškų matomumą bei teisingai perteikti spalvas.
1936 metais „Ray-Ban“ saulės akiniai tapo prieinami plačiajai visuomenei. Pirmasis modelis buvo „Aviator“. 1952 metais pristatytas „Wayfarer“ (angl. keliautojas) modelis. Paprasto ir ergonomiško dizaino dėka „Wayfarer“ iškarto tapo klasika. Išskirtinis dizainas ir elegantiškos formos, aukščiausios kokybės medžiagos, suteikia akinių nuo saulės kolekcijai išskirtinumo.

www.ray-ban.com

ray-ban
Solano

Solano

Lenkų kompanija „AM group“ siūlo tiek klasikinius, tiek modernius SOLANO akinius nuo saulės. Dėl daug įvairių spalvų ir formų SOLANO saulės akiniai atitinka net reikliausių klientų skonį!

www.solano-eyewear.com

Polar

Polar – saulės akiniai skirti jaunatviškiems, laisvą stilių mėgstantiems žmonės. Ši kolekcija pasižymi madingu dizainu, gerai parinkta rėmelių forma ir aukščiausios kokybės lęšiais.  Akiniai yra madingi, lengvi, patogūs, spalvingi, ryškūs.

www.polar.it 

POLAR
polaroid1

Polaroid

Pagrindinis Polaroid elementas – centre esantis poliarizuojantis šviesos filtras. UV spindulius sugeriantys sluoksniai yra tvirtinami iš abiejų šio filtro pusių. Jie blokuoja kenksmingus UVA, UVB ir UVC utravioletinius spindulius. „Polaroid“ akiniai blokuoja spindesius ne tik, kad neužtemdydami bendro vaizdo, bet dar ir paryškindami jį. Stilingi, patogūs ir kokybiški akiniai nuo saulės!

www.safilo.com

Red Bull Racing Eyewear

Red Bull Racing Eyewear – profesionalaus sporto akinių nuo saulės kolekcijos linija, kurią žymi elipsės formos logo ir šio produkto tikslinė auditorija yra profesionalūs sportininkai bei aktyvaus gyvenimo būdo šalininkai. Tai sportiškumo, modernumo ir unikalumo derinys. Akiniai pagaminti iš ypač aukštos kokybės medžiagų. Kolekcija yra novatoriška, stipri ir dinamiška, kaip „Red Bull Racing“ komanda – tiesiog įspudinga!

www.racing-eyewear.com

Red bull